fbpx

מיתוג ועיצוב

עיצוב מרהיב למותג המוביל: המפתח להצלחה בעולם התחרותי של היום

יש לנו בדיוק את מה שאתם מחפשים

החברה שלנו מתמחה ביצירת מיתוג מותאם אישית לעסקים בזמנים מצוינים, עם 100% התאמה לעולם הדיגיטלי החדש וקונספט ייחודי עם צוות מעצבים שתעופו עליהם מהרגע הראשון.​

יצירת בידול והגדרת תכונות המותג

בכדי ליצור מותג עם עוצמה, עלינו קודם כל להבין מהו הסיפור שעומד מאחורי החברה, להגדיר מהי תועלת החברה, מהם השירותים שהיא מספקת, והיכן חבויה נקודת הכוח שלה. כל הליך מיתוג עסקי מתחיל קודם כל כאן.

אפיון קהל הלקוחות

אז למי אנחנו פונים? האם הקהל שלנו הוא יותר עסקי? פרטי? בשלב זה נבדוק למי אנחנו פונים, נבדוק שכבות גילאים, מצב סוציו-אקונומי וכך נגיע אל קהל היעד המדויק ביותר. בצורה זו מיתוג החברה יהיה כמה שיותר אפקטיבי עבורה.​

ניתוח עסקים מתחרים​

במרקר דיגיטל גילינו שדווקא להיכנס לתחום תחרותי זה הרבה יותר קל! בשלב זה נבדוק מה המתחרים שלכם עושים, מה הם לא עושים, נפענח כיצד הם ממותגים ומפורסמים ומשם בטוח שנהיה הרבה יותר חכמים.

מיתוג וקריאייטיב - עיצוב לוגו וגיבוש קונספט ויזואלי

לוגו הוא הכלי הבסיסי שלכם להצגת המותג של העסק שלכם לעולם. הוא צריך להיות בולט ומיוחד כדי להפיק את המרב מהתזמונים וההשקעות שלכם. אנו מבינים את חשיבותו של לוגו מקצועי וברור לעסק שלכם, ולכן אנו במרקר דיגיטל מציעים עיצוב לוגו מותאם אישית לצרכי העסק שלכם. נבחן את העסק שלכם ונהפוך את המסר שלכם לברור ומובן ללקוחות שלכם, ונעצב לכם לוגו שישקף את ערכי העסק שלכם ויהיה מובהק ובולט בתחום שלכם. עם צוות העיצוב שלנו, תוכלו לקבל לוגו מקצועי ואיכותי המשקף את המותג שלכם בצורה הטובה ביותר.

עיצוב ומיתוג

כרטיס ביקור, קטלוג ושלט הכניסה הם כלי חשובים להצגת העסק שלכם ללקוחות חדשים וקיימים. הם מהווים את הרושם הראשוני של העסק שלכם וכך חשוב שיהיו מקצועיים ומושכים תשומת-לב. לכן, אנו במרקר דיגיטל דואגים שכרטיס הביקור שלכם יהיה בולט ומייצג את המותג שלכם בצורה ברורה ומדויקת. הקטלוג שלכם צריך להציג את המוצרים והשירותים שלכם בצורה בה הלקוח ירגיש שיש לו שליטה על המוצע, והשלט הכניסה שלכם צריך להעביר את המסר הנכון ללקוחות שלכם כאשר הם נכנסים לעסק שלכם. כמו כן, עיצוב מדויק ומשכנע של הצעת המחיר שלכם יכול להציג את רצינות החברה שלכם ולעזור לגדול במספר הלקוחות שלכם. אנחנו מאמינים כי עיצוב מקצועי של כלי השיווק שלכם יכול לסייע לעסק שלכם לגדול ולהתפתח על ידי הצגת המותג שלכם בצורה הטובה ביותר ללקוחות שלכם.

מיתוג עסקי

היכולת שלנו לייצר עיצובים מכלום ולהכניס חיים לגוף עסקי או ארגוני זו דרך חיים עבורנו. הצוות המקצועי שלנו מונה אנשי מקצוע שיודעים לעצב ומנהלי קריאייטיב שבכל יום השמיים נראים להם בצבע אחר. תהליך מיתוג עסקי מתחיל קודם כל באיפיון מעמיק שבו נבין מי אתם, מה אתם, מהם השירותים / המוצרים שאתם מוכרים ומיהו קהל היעד שלכם. רק לאחר מכן נכנסת קבלת ההחלטות על הכלים השיווקים המתאימים לכם ומשם לשלב הביצוע והמיתוג.

איך בונים מותג חזק?

מותג חזק הוא עסק שלא רק נחשב למוביל בתחומו אלא גם הקהל מכיר אותו היטב, מחובר למותג וממליץ עליו. כדי לבנות מותג מוביל תצטרכו להשקיע בכך את המשאבים שלכם ויחד אתנו נוכל ליצור מותג מוביל שיצעיד אתכם קדימה עד ראש רשימת העסקים בתחום שלכם. ההליך יכלול בניית אפיון, ערכים ויצירת שפה ייחודית לעסק שלכם. לאחר מכן תיבנה תוכנית אסטרטגית הכוללת גם אפיון של המוצר/השירות שלכם, מחקר מתחרים, מחקר שוק, עבודה עם אנשי הקריאייטיב שלנו והכול כדי לבנות תוכנית עבודה שתקדם אתכם בבניית המותג שלכם. 

יחד ניצור שפה לעסק שלך

מיתוג הוא תהליך ולעתים קרובות הוא מורכב מאוד. למרות זאת, הוא נבנה מיסוד אחד חשוב והוא בניית שפה. כאשר מדברים על בניית מותג מדברים על האופן שבו זוכרים את העסק שלכם, כיצד אתם מעבירים את הערכים, החזון והאני מאמין שלכם באמצעות שפה אחידה, ברורה, המשתקפת היטב בכל דבר שקשור בעסק שלכם: בקמפיין הפרסום שלכם, בשירות או במוצר שאתם מספקים, באופן שבו העובדים שלכם מדברים ומתנהלים עם הלקוחות שלכם, באריזת המוצר שלכם ועוד פעילויות שאתם מבצעים מסביב למותג כדי לחזק אותו וליצור חשיפה גדולה, אוהדת ותומכת יותר.

מותג חזק הוא עסק שלא רק נחשב למוביל בתחומו אלא גם הקהל מכיר אותו היטב, מחובר למותג וממליץ עליו. כדי לבנות מותג מוביל תצטרכו להשקיע בכך את המשאבים שלכם ויחד אתנו נוכל ליצור מותג מוביל שיצעיד אתכם קדימה עד ראש רשימת העסקים בתחום שלכם. ההליך יכלול בניית אפיון, ערכים ויצירת שפה ייחודית לעסק שלכם. לאחר מכן תיבנה תוכנית אסטרטגית הכוללת גם אפיון של המוצר/השירות שלכם, מחקר מתחרים, מחקר שוק, עבודה עם אנשי הקריאייטיב שלנו והכול כדי לבנות תוכנית עבודה שתקדם אתכם בבניית המותג שלכם. 

אנו פותרים בעיות אמיתיות

אז תכלס מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך?

עיצוב גרפי

בחברתנו, אנו מתמחים בעיצוב גרפי שמיועד לשימוש ברשתות החברתיות כגון פייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק. באמצעות שימוש בפונטים מותאמים, גרפיקות מרהיבות ותמונות מעוצבות, אנו יוצרים פרסומות שמבטאות את המסר שלך בצורה מרשימה ומושכת. העיצוב הגרפי שלנו מתאים לכל פלטפורמה ומסך, ומיועד להפוך את קהל היעד שלך ללקוחות.

צילום סרטוני תדמית

הפקת סרטוני תדמית היא כלי חשוב ויעיל לקידום מותג ושירותים ברשתות החברתיות. בחברתנו, אנו מתמחים ביצירת סרטונים איכותיים ומרשימים שמעניינים את הקהל ומעודדים אותו לפעול. דרך סרטוני תדמית, אנו מספקים מסרים ברורים ומרגשים המקדמים את המותג ומעניינים את הקהל להתרגש, לשתף ולהתעניין. בשילוב של תמונות, גרפיקות, צבעים וקופירייטינג משכנע, אנו יוצרים סרטונים שמבטאים את המסר שלך בצורה מובנת ומרשימה.

ניהול עמודי סושיאל בדיגיטל

בחברתנו, אנו מתמחים בניהול דפים עסקיים בפייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק, וביצירת אסטרטגיות ייחודיות המתאימות לעסק שלך. אנו מבינים את הפלטפורמות השונות ומשתמשים בהן בצורה מיומנת כדי להגיע לקהל היעד שלך. עם תוכן איכותי, גרפיקות מרהיבות ואסטרטגיות שיווקיות חכמות, אנו יוצרים קהילה דיגיטלית חזקה סביב המותג שלך.

קריאייטיב וקופירייטינג

הקריאייטיב והקופירייטינג הם שני עמודים מרכזיים בעיצוב פוסטים שמיועדים לרשתות החברתיות. בעיצוב, אנו משתמשים בתמונות, גרפיקות וצבעים כדי ליצור פוסטים עם ערך ויזואלי מרהיב. בנוסף, בקופירייטינג אנו יוצרים תוכן שיווקי ומכירתי עם רגש ומרשים המעניין את הקהל ומפנה אותו לפעולה. בשילוב שלהם, אנו יוצרים פוסטים שמבטאים את המסר שלך בצורה מושכת ומעניינת, ומעודדים את הקהל הרחב להנעה לפעולה ולהפוך ללקוחות.

לוגו שיווק דיגיטלי

הפקת תוכן לרשתות החברתיות

התוכן הוא הלב של כל אסטרטגית השיווק ברשתות החברתיות. בחברתנו, אנו מתמחים ביצירת תוכן מרתק ומרשים המיועד לרשתות החברתיות. בעזרת סרטונים שיווקיים תמונות מרהיבות, גרפיקות מקצועיות וקונספט ייחודי, אנו מייצרים תוכן שמעניין את הקהל ומעודד אותו לפעול. תוכן רלוונטי ואיכותי הוא מפתח להצלחה בעולם הדיגיטלי היום, ואנו כאן כדי לעזור לך ליצור תוכן שישפר את נוכחותך הדיגיטלית ויחזק את המותג שלך ברשתות החברתיות.

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו הוא חלק חשוב מאוד מכיוון שזה הסמל המזהה הכי חשוב של כל עסק או מותג. הלוגו הוא הדבר הראשון שצריך להיות מוצג על האתר, המוצרים והשטחים הפרסומיים של העסק. אנו מתמחים בעיצוב לוגו מקצועי שמייצג את המותג או העסק בצורה מקצועית ומעניינת. במהלך עיצוב הלוגו, אנו מתאימים את הצבעים, הגופנים והסמלים בצורה מתאימה למוצר או למותג. אנו משתמשים בטכניקות ובכלים מתקדמים כדי ליצור לוגו מקצועי ומיוחד שמתאר בצורה מדוייקת את הזהות והמוצרים של העסק. כל עיצוב לוגו שאנו מייצרים מתבסס על ניסיון רב ועל הבנה מעמיקה של המותג והצרכים שלו, כדי להבטיח שהלוגו יהיה מושלם ויציג את המותג בצורה הטובה ביותר.

הצטרפו עוד היום למשפחה של מרקר דיגיטל